Hakkımızda

ÖZBAY GERİ DÖNÜŞÜM

Iskenderun_at_sea_6655
bus_iskenderun

ÖZBAY GERİ DÖNÜŞÜM

HAKKIMIZDA

Özbay Geri Dönüşüm, İskenderun’da ve çevre ilçelerinde yıllardır plastik, kağıt, hurda ve metal atıklarının geri dönüşümü üzerine hizmet veren bir firmadır. 

Vizyon:

İnsanlığın, temiz ve kaynakları korunmuş bir dünyayı hak ettiğine inanıyoruz. ÖZBAY Geri Dönüşüm olarak; doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile toprağın, havanın ve suyun temiz kalması ve atık maddelerinin israfını önlemek için var gücümüzle hizmet veriyoruz.

Misyon:

Öncelikle HATAY ve çevre illeri olmak üzere Türkiyemiz’e ulaşarak kaynakların doğru kullanımı, geri dönüşümün yüksek seviyelere çıkması ve çevre farkındalığıyla birlikte atık maddelerin geri dönüşümünün en iyi şekilde sağlanmasıdır.

İSKENDERUN BİZİMLE GÜZEL

Başarınız, başarımız!

Profesyonel ekibimizle yüksek değerlerde hizmetler sağlayarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Önceliğimiz geri dönüşümün doğaya ve insanlığa katkısıdır. 

ÖZBAY GERİ DÖNÜŞÜM

Neden Özbay Geri Dönüşüm?

Geri dönüşümün amacı; kaynakların tükenmesini önlemek ve atık çöp miktarını azaltmaktır. Cam, kağıt, alüminyum, plastik, pil, motor yağı gibi maddeler geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale gelir bu da ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlar.

Biz de, ÖZBAY Geri Dönüşüm olarak İskenderun ve çevre ilçelerinin geri dönüştürülebilir atıklarını doğaya en yararlı şekilde işlemden geçirerek tekrar kullanıma kazandırıyoruz. 

Profesyonel ekibimiz, yüksek değerlerimizle birlikte sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. 

ÖZBAY GERİ DÖNÜŞÜM

Baştan sona profesyonel kalite

Hizmetlerimiz yüksek standartlarla çevreye ve insanlığa katkı sağlamak hedefiyle sağlanmaktadır. Başlangıçtan itibaren profesyonel şekilde planlama ve uygulama işlemleri sağlayarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

ÖZBAY GERİ DÖNÜŞÜM

EKİBİMİZ

Profesyonel ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. 

happy-professional-gardener-with-scissors-in-his-h-2021-09-02-02-11-45-utc.jpg

Alexander

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

gardening-concept-beautiful-young-woman-gardener-2021-09-02-06-33-54-utc-2.jpg

Camila

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

gardener-shopping-time-2021-08-26-23-04-22-utc-1.jpg

Lucas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.